Tisztelt Sportbarátok!
Igazolások - Átigazolások

 

Összesítő: 2021 Tél

SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK MINDEN ÚJ SPORTOLÓT EGYESÜLETÜNKBEN!

Szilády RFC Új igazolás: ( ….fő )
Átigzolás (érkezett) : ( 2. fő ) Dayan Ofek 2008 (Dalnoki Akadémia Bp.)
Gelencsér levente ( 2002 ifi) Kiskunhalasi FC, Hadar Márkó (2008) Kelebia KNSK,
Tóth Zsolt felnőtt (Kiskunhalasi FC),

Átigazolás (távozott) : ( 4 fő)
Doszpod Ádám (2011) Bp. Honvéd, Ropos Gergő (felnőtt) Balotaszállási TSE, Anka Noel (2011) LUA Baja, Májer Kristóf (2007) Soltvadkerti TE,
Kern Hunor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét, Beszedics Viktor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét
Csillag Dániel felnőtt ( Fővárosi Vízművek Se), Stroia Péter (2008) Mohácsi Te 1988

 

2021.02.11. Futsal mérkőzések
Mélykút SE U-15 - Szilády RFC U-15 7-9

2021.02.13. Futsal mérkőzések
Kecel FC U-15 – Szilády RFC U-15 6-5
Izsák U-17 – Szilády RFC II U-17 3-11

 

III. Szilády – JT Infoteka kupa
Végeredmény:

I. KTE Akadémia Kecskemét
II. KLC KTE Kecskemét
III. UFC Gyömrő
IV. LUA Baja
V. Szentes SZITE
VI. Szilády RFC Kiskunhalas
VII. Móravárosi Kinizsi SE Szeged
VIII. Sc. Hírös ÉP kecskemét
IX. SZEOL SC Szeged

Torna válogatott:
Kiss Máté (Szentes), Fitos Zsombor (UFC Gyömrő), Ilyés Benedek (KTE Akadémia),
Vizeli András Márton (KLC KTE), Csobolya Bálint (LUA Baja), Pető Nimród (Szilády RFC)

 

Következő hét mérkőzései, eseményei:

 

2021.02.17. szerda Futsal mérkőzés
18.00 Kiskunhalasi FC U-17 - Szilády RFC U-17 Buborék

2021.02.18. csütörtök Futsal mérkőzés

18.15 Szilády RFC U-15 – Nemesnádudvar U-15

2021.02.20. szombat 08.30 felkészülési torna buborék
XI.Szilády-KIE-Püspöki kupa 2014 U-7-es korcsoport

2021.02.20. szombat futsal mérkőzések buborék
15.00 Szilády RFC U-15 – Izsák U-15
18.00 FTSI U-17 – Szilády RFC II. U-17 későbbi időpontban
18.00 Szilády RFC – Izsák U17


2021. 02. 21. vasárnap 11.00 Megye III. Közép csoport 6. fordulóból elmaradt
11.00 Szilády RFC – Balotaszállási FC felnőtt mérkőzés Műfüves játéktér

2021. február 13.-án szombaton folytatódnak utánpótlás tornáink a 2013-as korcsoport részvételével.

 

 Hajrá Szilády!!

 

A csoport

B csoport

C csoport

I. Szilády RFC Kiskunhalas   

I. LUA Baja

I. KTE Akadémia

II.  Gyömrő

II. Móravárosi Kinizsi SE   

II. Szeol SC

III. Hírös Ép Kecskemét

III. KLC KTE

III. Szentes SZITE

 

pormo

 

Végeredmény:

1. KTE Akadémia Kecskemét
2. KLC KTE Kecskemét
3. UFC Gyömrő
4. LUA Baja
5. Szentes SZITE
6. Szilády RFC Kiskunhalas
7. Móravárosi Kinizsi SE Szeged
8. Sc. Hírös ÉP kecskemét
9. SZEOL SC Szeged

Tisztelt Sportbarátok!
Igazolások - Átigazolások


Összesítő: 2021 Tél
SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK MINDEN ÚJ SPORTOLÓT EGYESÜLETÜNKBEN!

Szilády RFC Új igazolás: ( ….fő )
Átigzolás (érkezett) : ( 2. fő ) Dayan Ofek 2008 (Dalnoki Akadémia Bp.)
Gelencsér levente ( 2002 ifi) Kiskunhalasi FC, Hadar Márkó (2008) Kelebia KNSK


Átigazolás (távozott) : ( 4 fő)
Doszpod Ádám (2011) Bp. Honvéd, Ropos Gergő (felnőtt) Balotaszállási TSE, Anka Noel (2011) LUA Baja, Májer Kristóf (2007) Soltvadkerti TE, Kern Hunor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét, Beszedics Viktor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét

 

2021.02.01. Futsal mérkőzés

Kecel FC U-17 - Szilády RFC II U-17 3-6
Szilády RFC U-15 – Soltvadkerti TE U-15 10-4

 

X. FIAT KB Autoteam kupa Végeredménye:

I. Sc.Hírös Ép Kecskemét
II. RAFC Budapest
III. KTE Akadémia fehér kecskemét
IV. Szilády RFC Kiskunhalas
V. KLC-KTE Kecskemét
VI. KTE Akadémia lila Kecskemét
VII. Paksi SE
VIII. Móravárosi Kinizsi SE Szeged
IX. Soltvadkerti FS
X. Kiskunmajsai SE

Különdíjak:

Molnár Csenge (Móraváros), Komonyi Marcell (KTE fehér),
Benda Levente (Sc. Hírös Ép), Czéh Kamilla (KTE Akadémia),
Orbán Barnabás (RAFC), Patocskai Tamás (Szilády RFC)

 

2021.02.06. Futsal mérkőzések a Buborékban

Szilády RFC U15 – Kiskunhalasi FC U-15 4-7
Szilády RFC U17 – Kecel FC U-17 10-3
Szilády RFC II.U-17- Kiskunhalasi FC U-17 Elmaradt

 

2021.02.07. vasárnap Kalocsa U-13 megyei Futsal döntő

Szilády RFC U-13 – Izsáki SE U-13 4-1
Szilády RFC U-13 – Kalocsai Méhecskék SE B U-13 3-1
Szilády RFC U-13 – Kalocsai Méhecskék SE A U-13 6-0
Szilády RFC U-13 – Tiszakécske VSE U-13 3-4

Tiszakécske mögött a II. helyet szerzetük meg! Szép volt srácok!

 

Következő hét mérkőzései, eseményei:

2021.02.11. csütörtök Futsal mérkőzések
18.00 Mélykút SE U-15 - Szilády RFC U-15
18.00 Kecel FC U-17 - Szilády RFC U-17 ?

2021.02.13. szombat Futsal mérkőzések
15.00 Kecel FC U-15 – Szilády RFc U-15
16.00 Izsák U-17 – Szilády RFC II U-17

11.00 Bundzsák Dezső sportközpont
Szilády RFC – Gyula Grosics Akadémia U-12 felkészülési mérkőzés

III. Szilády – JT Infotéka Kupa 2013 –as korosztály 9 csapat
08.30 Buborék Műfű

2021. február 06.-án szombaton folytatódnak utánpótlás tornáink a 2012-es korcsoport részvételével.

 

 Hajrá Szilády!!

 

                 A.csoport

       B.csoport

Szilády RFC Kiskunhalas

KLC – KTE

Móravárosi Kinizsi Szeged 

RAFC

Soltvadkerti Focisuli

KTE Akadémia fehér

SC. Hírös Ép Kecskemét

Paksi FC

KTE Akadémia lila

Kiskunmajsai SE

 

promo

 

Végeredmény:

1. Sc.Hírös Ép Kecskemét
2. RAFC Budapest
3. KTE Akadémia fehér kecskemét
4. Szilády RFC Kiskunhalas
5. KLC-KTE Kecskemét
6. KTE Akadémia lila Kecskemét
7. Paksi SE
8. Móravárosi Kinizsi SE Szeged
9. Soltvadkerti FS
10. Kiskunmajsai SE

 

IV.Szilady RFC

Tisztelt Sportbarátok!

Igazolások - Átigazolások

Összesítő: 2021 Tél
SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK MINDEN ÚJ SPORTOLÓT EGYESÜLETÜNKBEN!

Szilády RFC Új igazolás: ( ….fő )
Átigzolás (érkezett) : ( 2. fő )
Gelencsér levente ( 2002 ifi) Kiskunhalasi FC, Hadar Márkó (2008) Kelebia KNSK
Átigazolás (távozott) : ( 2 fő)
Doszpod Ádám (2011) Bp. Honvéd, Ropos Gergő (felnőtt) Balotaszállási TSE, Anka Noel (2011) LUA Baja ?, Májer Kristóf (2007) Soltvadkerti TE ? Gszelmann Tamás (2007) Soltvadkerti TE?

 


X. Jubileumi Szilády – Kebpro kupa végett ért, U-10 –es csapatunk ezüstérmet szerzett - gratulálunk!

Végeredmény:

1. MTK Bp.
2. Szilády RFC
3. SZEOL SC
4. Sc. Hírös Ép
5. Carvalho Akadémia SE
6. Paksi SE
7. Soltvadkerti FS
8. Kiskunmajsa SE
9. KTE Akadémia

Torna válogatottja:
Feil Réka (Paks), Kondos Benő Nikolas (Kiskunmajsa SE)
Ryska Stepan (MTK), Bunholcz Buda Mihály (SZEOL SC)
Bagi Benett ( Sc. Hírös Ép), Solti Andor ( Szilády RFC )

Következő hét mérkőzései, eseményei:

2021.02.01. hétfő Futsal mérkőzés Kecel
17.30 Kecel FC U-17 - Szilády RFC II U-17

X. Szilády – FIAT KB. Autoteam kupa 2012-es korcsoport részvételével.
08.00 2021.02.06. szombat Buborék

2021.02.06. szombat Futsal mérkőzések a Buborékban

15.00 Szilády RFC U15 – Kiskunhalasi FC U-15
16.30 Szilády RFC U17 – Kecel FC U-17
18.00 Szilády RFC II.U-17- Kiskunhalasi FC U-17

2021.02.07. vasárnap Kalocsa U-13 megyei Futsal döntő
09.25 Szilády RFC U-13 – Izsáki SSE U-13
10.15 Szilády RFC U-13 – Kalocsai Méhecskék SE B U-13
11.05 Szilády RFC U-13 – Kalocsai Méhecskék SE A U-13
11.55 Szilády RFC U-13 – Tiszakécske VSE U-13

 

2021. január 30.-án szombaton folytatódnak utánpótlás tornáink a 2011-es korcsoport részvételével.

 

 Hajrá Szilády!!

 

A csoport B csoport C csoport
Szilády RFC Kiskunhalas Kiskunmajsa KTE Akadémia
Soltvadkerti FS Paksi Se Szeol SC
Hírős Ép MTK Budapest Carvalho Akadémia Se

 

143123617 3466766633445770 1762545761478321433 n

Végeredmény:

1. MTK Bp.
2. Szilády RFC
3. SZEOL SC
4. Sc. Hírös Ép
5. Carvalho Akadémia SE
6. Paksi SE
7. Soltvadkerti FS
8. Kiskunmajsa SE
9. KTE Akadémia

 

RFC II. hely

Tisztelt Sportbarátok!
Igazolások - Átigazolások


Összesítő: 2021 Tél
SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK MINDEN ÚJ SPORTOLÓT EGYESÜLETÜNKBEN!
Szilády RFC Új igazolás: ( ….fő )
Átigzolás (érkezett) : ( 2. fő )
Gelencsér levente ( 2002 ifi) Kiskunhalasi FC, Hadar Márkó (2008) Kelebia KNSK
Átigazolás (távozott) : ( 2 fő)
Doszpod Ádám (2011) Bp. Honvéd, Ropos Gergő (felnőtt) Balotszállási TSE, Anka Noel (2011) LUA Baja ?, Májer Kristóf (1997) Soltvadkerti TE ?

 

II. Szilády – Paor Víz kupa Végeredménye:

I. Grosics Akadémia Szeged
II. Móravárosi Kinizsi Szeged
III. SZEOL SC Szeged
IV. SC. Hírös Ép Kecskemét
V. Szilády RFC Kiskunhalas
VI. KTE Akadémia Kecskemét
VII. Kiskunmajsa SE
VIII. Paksi SE
IX. Soltvadkerti FS


Torna válogatott tagjai:
Dékány Donát (Móravárosi Kinizsi),
Hajagos Hunor (Grosics AK), Kiss János (SZEOL SC)
Tóth Bálint (Sc. Hírös Ép), Magyar Alexader (Grosics AK), Barabás Davide (Szilády RFC)

 

Tornavalogatott 2

2021. január 23.-án szombaton folytatódnak utánpótlás tornáink a 2010-es korcsoport részvételével.

 

 Hajrá Szilády!!

 

A csoport B csoport C csoport
I,Szilády RFC Kiskunhalas Kiskunmajsa KTE Akadémia
II.Móraváros Sc. Hírös Ép. Szeol SC
Paksi SE Grosics Akadémia Szeged Soltvadkerti FS

 

beharangozo Paor Viz kupa

 

Végeredmény:
I. Grosics Akadémia Szeged
II. Móravárosi Kinizsi Szeged
III. SZEOL SC Szeged
IV. SC. Hírös Ép Kecskemét
V. Szilády RFC Kiskunhalas
VI. KTE Akadémia Kecskemét
VII. Kiskunmajsa SE
VIII. Paksi SE
IX. Soltvadkerti FS

 

210124paorvizkupa15 V. hely RFC 750 x 634

Bajnoki mérkőzések, hírek érdekességek, következő heti program!

Tisztelt Sportbarátok!


Igazolások - Átigazolások:

Összesítő: 2021 Tél
SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK MINDEN ÚJ SPORTOLÓT EGYESÜLETÜNKBEN!


Szilády RFC Új igazolás: ( ….fő )
Átigzolás (érkezett) : ( ….fő )
Átigazolás (távozott) : ( 2 fő)
Doszpod Ádám (2011) Bp. Honvéd, Ropos Gergő (felnőtt) Balotszállási TSE, Anka Noel (2011) LUA Baja ?, Májer Kristóf (1997) Soltvadkerti TE ?


Bajnoki mérkőzések eredményei:
01.16. 15.00 Szilády RFC – Félegyházi TSI U-15 futsal 4-2
Helyszín : Buborék

01.16. 16.30 Szilády RFC II. – Félegyházi TSI U-17 futsal 12-2
Helyszín: Buborék

01.16 18.00 Szilády RFC – Félegyházi TSI U-17 futsal 4-3
Helyszín: Buborék