Bajnoki mérkőzések, hírek érdekességek, következő heti program

 

Futsal mérkőzések:

17.30 Kecel FC - Szilády RFC (U-17) futsal Kecel 4-12

16.15 Szilády RFC – Izsák U-15 futsal Buborék 11-6

18.00 Szilády RFC – Izsák U-17 futsal mérkőzés Buborék 17-3


X. Szilády – BD Trader kupa Kiskunhalas

Végeredmény:

I. Kiskunmajsa SE
II. Szilády RFC
III. Sc. Hírös Ép
IV. Soltvadkerti FS
V. LUA Baja
VI. Móravárosi Kinizsi / Szilády RFC II versenyen kívül

 

Torna kiváló játékosai:
Valkai Máté (Kiskunmajsa SE), Szomor Máté ( Szilády RFC),
Csernus Dávid (Sc. hírös Ép), Stefánovics Blanka (LUA Baja),
Újvári Gellért ( Soltvadkerti FS), Adamecz Ákos ( Szilády RFC)


További eredmények:

Szilády RFC II. U-17 futsal mérkőzés Mélykút 5-7
FTSI – Szilády RFC U-15 futsal mérkőzés 2-7
FTSI – Szilády RFC II. U-17 futsal mérkőzés 4-6

Megyei III. bajnoki mérkőzés
Császártöltés – Szilády RFC bajnoki mérkőzés 3-1



Következő hét mérkőzései, eseményei:

MLSZ Kiemelt Dél Keleti csoport

10.30 Szilády RFC – KTE Akadémia U-13 bajnoki mérkőzés B játéktér
10.30 Szilády RFC – KTE Akadémia U-12 bajnoki mérkőzés Műfüves aréna


2021. 03. 06. szombat Buborék

15.00 Szilády RFC – Bácsbokod (U-15) futsal bajnoki mérkőzés
16.30 Szilády RFC – Mélykút (U-17) futsal bajnoki mérkőzés
18.00 Szilády RFC – Nemesnádudvar (U-17) futsal bajnoki mérkőzés

14.30 Vadkert FC- Szilády RFC Megyei III.o. felnőtt mérkőzés


2021. 03. 07. vasárnap Kölyökliga Budapest

15.30 Szilády RFC – Paksi SE (U-10)
16.20 Szilády RFC – Vác VLSE ( U-10)

2021. február 20.-án szombaton folytatódnak utánpótlás tornáink a 2015-ös korcsoport részvételével.

 

 Hajrá Szilády!!

 

 

1. Szilády RFC Kiskunhalas

     4. Sc. Hírös Ép Kecskemét

2. Móravárosi Kinizsi SE

    5. Kiskunmajsa SE

3. Soltvadkerti Focisuli SE

    6.LUA Baja SE

 

 


 

X. BD Trader kupa

 

VÉGEREDMÉNY:

Kiskunmajsa SE

Szilády RFC

Sc. Hírös Ép

Soltvadkerti FS

LUA Baja

Móravárosi Kinizsi / Szilády RFC II versenyen kívül

 

 

 

 

 

Tisztelt Sportbarátok!
Igazolások - Átigazolások

 

Összesítő: 2021 Tél

SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK MINDEN ÚJ SPORTOLÓT EGYESÜLETÜNKBEN!
Szilády RFC Új igazolás: ( ….fő )
Átigzolás (érkezett) : ( 2. fő ) Dayan Ofek 2008 (Dalnoki Akadémia Bp.)
Gelencsér levente ( 2002 ifi) Kiskunhalasi FC, Hadar Márkó (2008) Kelebia KNSK,
Tóth Zsolt felnőtt (Kiskunhalasi FC),
Átigazolás (távozott) : ( 4 fő)
Doszpod Ádám (2011) Bp. Honvéd, Ropos Gergő (felnőtt) Balotaszállási TSE, Anka Noel (2011) LUA Baja, Májer Kristóf (2007) Soltvadkerti TE,
Kern Hunor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét, Beszedics Viktor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét
Csillag Dániel felnőtt ( Fővárosi Vízművek Se), Stroia Péter (2008) Mohácsi Te 1988



2021.02.17. szerda Futsal mérkőzés
18.00 Kiskunhalasi FC U-17 - Szilády RFC U-17 Buborék 5-11

 

2021.02.18. csütörtök Futsal mérkőzés

18.15 Szilády RFC U-15 – Nemesnádudvar U-15 6-2

 

XI.Szilády-KIE-Püspöki kupa

 

Végeredmény:

Aranykupa
I. LUA Baja
II. Sc. Hírös Ép Kecskemét
III. Szentes SZITE

Ezüst kupa
I. KLC KTE Kecskemét
II. Kiskunmajsa SE
III. Kiskunhalasi Szilády RFC

Bronz kupa
I. Móraváros Zsombó SE
II. Móraváros Kinizsi SE
III. Móraváros Lány

 

Torna válogatott tagjai:
Molnár Álmos (LUA Baja), Verebes Álmos (Sc. Hírös Ép), Lakatos Zoltán (Kiskunmajsa),
Liptai Áron (KLC KTE), Kiss Ádám (Szentesi SZITE), Takács Balázs ( Szilády RFC),


Futsal mérkőzések buborék

15.00 Szilády RFC U-15 – Izsák U-15 elmaradt, később kerül megrendezésre
18.00 FTSI U-17 – Szilády RFC II. U-17 elmaradt, későbbi időpontban
18.00 Szilády RFC – Izsák U17 elmaradt, későbbi időpontban
2021. 02. 21. vasárnap 11.00 Megye III. Közép csoport 6. fordulóból elmaradt
11.00 Szilády RFC – Balotaszállási FC felnőtt mérkőzés Műfüves játéktér
Elmaradt, később kerül megrendezésre.

 

Következő hét mérkőzései, eseményei:

2021.02.24.szerda Futsal mérkőzés
17.30 Kecel FC-Szilády RFC U-17 futsal Kecel

2021.02.25. szerda Futsal mérkőzés
16.15 Szilády RFC – Izsák U-15 futsal Buborék

2021.02.26 péntek Futsal mérkőzés
18.00 Szilády RFC – Izsák U-17 futsal mérkőzés Buborék

2021. 02.27. szombat Buborék
08.30 Szilády – BD Trader felkészülési torna 2015-ös születésűek részére.

10.00 Mélykút – Szilády RFC II. U-17 futsal mérkőzés Mélykút
16.00 FTSI – Szilády RFC U-15 futsal mérkőzés ?
18.00 FTSI – Szilády RFC II. U-17 futsal mérkőzés 03.13. 13.00 ?

2021. 02.28. vasárnap felnőtt megyei III. bajnoki mérkőzés
14.00 Császártöltés – Szilády RFC bajnoki mérkőzés

 

Köszönjük mindenkinek aki az eddigi években is felajánlotta egyesületünknek adója 1%-át.

Kérünk benneteket hogy idén se feledkezzetek meg rólunk!

Együtt tovább az utánpótlásért!

Hajrá Szilády!

  

1 szazalek

2021. február 20.-án szombaton folytatódnak utánpótlás tornáink a 2014-es korcsoport részvételével.

 

 Hajrá Szilády!!

 

A csoport

B csoport

C csoport

I. Szilády RFC Kiskunhalas   

I. Kiskunmajsa Se

I. LUA Baja

II.  Móraváros/Zsombó

II. Sc. Hírös Ép  

II. Móravásros Lány

III. Szentes SZITE

III. Móravásorsi Kinizsi 

III. KLC-KTE

 

 

promo 

 

Végeredméy:

Aranykupa
I. LUA Baja
II. Sc. Hírös Ép Kecskemét
III. Szentes SZITE

Ezüst kupa
I. KLC KTE Kecskemét
II. Kiskunmajsa SE
III. Kiskunhalasi Szilády RFC

Bronz kupa
I. Móraváros Zsombó SE
II. Móraváros Kinizsi SE
III. Móraváros Lány

Tisztelt Sportbarátok!
Igazolások - Átigazolások

 

Összesítő: 2021 Tél

SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK MINDEN ÚJ SPORTOLÓT EGYESÜLETÜNKBEN!

Szilády RFC Új igazolás: ( ….fő )
Átigzolás (érkezett) : ( 2. fő ) Dayan Ofek 2008 (Dalnoki Akadémia Bp.)
Gelencsér levente ( 2002 ifi) Kiskunhalasi FC, Hadar Márkó (2008) Kelebia KNSK,
Tóth Zsolt felnőtt (Kiskunhalasi FC),

Átigazolás (távozott) : ( 4 fő)
Doszpod Ádám (2011) Bp. Honvéd, Ropos Gergő (felnőtt) Balotaszállási TSE, Anka Noel (2011) LUA Baja, Májer Kristóf (2007) Soltvadkerti TE,
Kern Hunor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét, Beszedics Viktor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét
Csillag Dániel felnőtt ( Fővárosi Vízművek Se), Stroia Péter (2008) Mohácsi Te 1988

 

2021.02.11. Futsal mérkőzések
Mélykút SE U-15 - Szilády RFC U-15 7-9

2021.02.13. Futsal mérkőzések
Kecel FC U-15 – Szilády RFC U-15 6-5
Izsák U-17 – Szilády RFC II U-17 3-11

 

III. Szilády – JT Infoteka kupa
Végeredmény:

I. KTE Akadémia Kecskemét
II. KLC KTE Kecskemét
III. UFC Gyömrő
IV. LUA Baja
V. Szentes SZITE
VI. Szilády RFC Kiskunhalas
VII. Móravárosi Kinizsi SE Szeged
VIII. Sc. Hírös ÉP kecskemét
IX. SZEOL SC Szeged

Torna válogatott:
Kiss Máté (Szentes), Fitos Zsombor (UFC Gyömrő), Ilyés Benedek (KTE Akadémia),
Vizeli András Márton (KLC KTE), Csobolya Bálint (LUA Baja), Pető Nimród (Szilády RFC)

 

Következő hét mérkőzései, eseményei:

 

2021.02.17. szerda Futsal mérkőzés
18.00 Kiskunhalasi FC U-17 - Szilády RFC U-17 Buborék

2021.02.18. csütörtök Futsal mérkőzés

18.15 Szilády RFC U-15 – Nemesnádudvar U-15

2021.02.20. szombat 08.30 felkészülési torna buborék
XI.Szilády-KIE-Püspöki kupa 2014 U-7-es korcsoport

2021.02.20. szombat futsal mérkőzések buborék
15.00 Szilády RFC U-15 – Izsák U-15
18.00 FTSI U-17 – Szilády RFC II. U-17 későbbi időpontban
18.00 Szilády RFC – Izsák U17


2021. 02. 21. vasárnap 11.00 Megye III. Közép csoport 6. fordulóból elmaradt
11.00 Szilády RFC – Balotaszállási FC felnőtt mérkőzés Műfüves játéktér

2021. február 13.-án szombaton folytatódnak utánpótlás tornáink a 2013-as korcsoport részvételével.

 

 Hajrá Szilády!!

 

A csoport

B csoport

C csoport

I. Szilády RFC Kiskunhalas   

I. LUA Baja

I. KTE Akadémia

II.  Gyömrő

II. Móravárosi Kinizsi SE   

II. Szeol SC

III. Hírös Ép Kecskemét

III. KLC KTE

III. Szentes SZITE

 

pormo

 

Végeredmény:

1. KTE Akadémia Kecskemét
2. KLC KTE Kecskemét
3. UFC Gyömrő
4. LUA Baja
5. Szentes SZITE
6. Szilády RFC Kiskunhalas
7. Móravárosi Kinizsi SE Szeged
8. Sc. Hírös ÉP kecskemét
9. SZEOL SC Szeged

Tisztelt Sportbarátok!
Igazolások - Átigazolások


Összesítő: 2021 Tél
SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK MINDEN ÚJ SPORTOLÓT EGYESÜLETÜNKBEN!

Szilády RFC Új igazolás: ( ….fő )
Átigzolás (érkezett) : ( 2. fő ) Dayan Ofek 2008 (Dalnoki Akadémia Bp.)
Gelencsér levente ( 2002 ifi) Kiskunhalasi FC, Hadar Márkó (2008) Kelebia KNSK


Átigazolás (távozott) : ( 4 fő)
Doszpod Ádám (2011) Bp. Honvéd, Ropos Gergő (felnőtt) Balotaszállási TSE, Anka Noel (2011) LUA Baja, Májer Kristóf (2007) Soltvadkerti TE, Kern Hunor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét, Beszedics Viktor (2012) Sc. Hírös Ép Kecskemét

 

2021.02.01. Futsal mérkőzés

Kecel FC U-17 - Szilády RFC II U-17 3-6
Szilády RFC U-15 – Soltvadkerti TE U-15 10-4

 

X. FIAT KB Autoteam kupa Végeredménye:

I. Sc.Hírös Ép Kecskemét
II. RAFC Budapest
III. KTE Akadémia fehér kecskemét
IV. Szilády RFC Kiskunhalas
V. KLC-KTE Kecskemét
VI. KTE Akadémia lila Kecskemét
VII. Paksi SE
VIII. Móravárosi Kinizsi SE Szeged
IX. Soltvadkerti FS
X. Kiskunmajsai SE

Különdíjak:

Molnár Csenge (Móraváros), Komonyi Marcell (KTE fehér),
Benda Levente (Sc. Hírös Ép), Czéh Kamilla (KTE Akadémia),
Orbán Barnabás (RAFC), Patocskai Tamás (Szilády RFC)

 

2021.02.06. Futsal mérkőzések a Buborékban

Szilády RFC U15 – Kiskunhalasi FC U-15 4-7
Szilády RFC U17 – Kecel FC U-17 10-3
Szilády RFC II.U-17- Kiskunhalasi FC U-17 Elmaradt

 

2021.02.07. vasárnap Kalocsa U-13 megyei Futsal döntő

Szilády RFC U-13 – Izsáki SE U-13 4-1
Szilády RFC U-13 – Kalocsai Méhecskék SE B U-13 3-1
Szilády RFC U-13 – Kalocsai Méhecskék SE A U-13 6-0
Szilády RFC U-13 – Tiszakécske VSE U-13 3-4

Tiszakécske mögött a II. helyet szerzetük meg! Szép volt srácok!

 

Következő hét mérkőzései, eseményei:

2021.02.11. csütörtök Futsal mérkőzések
18.00 Mélykút SE U-15 - Szilády RFC U-15
18.00 Kecel FC U-17 - Szilády RFC U-17 ?

2021.02.13. szombat Futsal mérkőzések
15.00 Kecel FC U-15 – Szilády RFc U-15
16.00 Izsák U-17 – Szilády RFC II U-17

11.00 Bundzsák Dezső sportközpont
Szilády RFC – Gyula Grosics Akadémia U-12 felkészülési mérkőzés

III. Szilády – JT Infotéka Kupa 2013 –as korosztály 9 csapat
08.30 Buborék Műfű

2021. február 06.-án szombaton folytatódnak utánpótlás tornáink a 2012-es korcsoport részvételével.

 

 Hajrá Szilády!!

 

                 A.csoport

       B.csoport

Szilády RFC Kiskunhalas

KLC – KTE

Móravárosi Kinizsi Szeged 

RAFC

Soltvadkerti Focisuli

KTE Akadémia fehér

SC. Hírös Ép Kecskemét

Paksi FC

KTE Akadémia lila

Kiskunmajsai SE

 

promo

 

Végeredmény:

1. Sc.Hírös Ép Kecskemét
2. RAFC Budapest
3. KTE Akadémia fehér kecskemét
4. Szilády RFC Kiskunhalas
5. KLC-KTE Kecskemét
6. KTE Akadémia lila Kecskemét
7. Paksi SE
8. Móravárosi Kinizsi SE Szeged
9. Soltvadkerti FS
10. Kiskunmajsai SE

 

IV.Szilady RFC