RFC 100 x 141 80 x 113

 

2019.11.18 Hétfő

16.00 Szilády RFC (U-15) futsal – Mélykúti Se (U-15) futsal
17.30 Szilády RFC (U-17) futsal – Mélykúti Se (U-17) futsal

 

 2019.11.23 Szombat 

Dunamenti Iskola Liga IV. forduló Gödöllő
13.00 VASAS (2010) – Szilády RFC (2010)
13.00 VASAS (2009) – Szilády RFC (2009)
13.50 DVTK (2010) – Szilády RFC (2010)
13.50 DVTK (2009) – Szilády RFC (2009)

 

Bács – Kiskun Megyei U-16
11.00 Szilády RFC (U-16) – Kelebia (U-16)

2019.11.24 Vasárnap 

10.00 Szeged Csanád Grosics (U-12)-Szilády RFC (U-12)
11.30 Szeged Csanád Grosics (U-13)-Szilády RFC (U-13)


RFC 100 x 141 80 x 113

 

Félegyházi TSI (U-15) Futsal – Szilády RFC (U-15) Futsal11-4
Gólszerzők: Badinszki Bálint (3), Hideg Máté (1)

Félegyházi TSI (U-17) Futsal – Szilády RFC (U-17) Futsal 6-9
Gólszerzők: Angyal Kende (2), Fodor Zsombor (3),
Gazdag Károly (1), Vuits Gergő (1), Öngól (2)

labdavonal2


Szilády RFC (U-12) – Gyulasport NP Kft (U-12) 0-0

Szilády RFC (U-13) – Gyulasport NP kft (U-13) 5-0
Gólszerzők: Nagy Zsombor Bendegúz (2), Ábrahám László (1), Laskovics Bernát (1), Vizi Áron (1),

labdavonal2

 


Szilády RFC (U-19) női – Hódmezővásárhelyi FC (U-19) női 0-3

2019.11.12 kedd 

Bács - Kiskun megyei futsal U-15 és U-17 Kiskunfélegyháza
16.30 Félegyházi TSI (U-15) – Szilády RFC (U-15)
18.30 Félegyházi TSI 8U-17) – Szilády RFC (U-17)


2019. 11. 16. szombat

11.00 Szilády RFC (U-12) – Gyulasport NP Kft (U-12)
11.00 Szilády RFC (U-13) – Gyulasport NP kft (U-13)


10.00 Szilády RFC (U-19) női – Hódmezővásárhelyi FC (U-19) női
Helyszín : Pusztamérges

RFC 100 x 141 80 x 113


Szilády RFC (U-15) Futsal – Kelebia SE (U-15) Futsal 7-2

Gólszerzők: Németh Gergő (2), Badinszki Bálint (2),
Szuromi Vajk (1) Molnár Barna (1), Hideg Máté (1)



Szilady RFC (U-17) Futsal – Kelebia SE (U-17) Futsal 21-1
Gólszerzők: Fodor Zsombor (6), Gzadag Károly (3),
Kőrösi Dániel (1), Teremi Dániel (1), Vuits Gergő (2),
Sörös levente Balázs (5), Angyal Kende (3),

 

2019.11.04. hétfő

16.00 Szilády RFC (U-15) Futsal – Kelebia Se (U-15) Futsal

17.30 Szilady RFC (U-17) Futsal – Kelebia Se (U-17) Futsal
Helyszín: Dékáni Sportcsarnok Kiskunhalas

NB. –I. Dél – Keleti csoport
15.00 Szilády RFC (U-12) – LUA Baja (U-12)
16.30 Szilády RFC (U-13) – LUA Baja (U-13)
Helyszín: Kiskunhalas

 

2019.11.09. szombat

10.00 Hódmezővásárhelyi FC (U-12) - Szilády RFC (U-12)
11.30 Hódmezővásárhelyi FC (U-13) - Szilády RFC (U-13)

10.00 Mélykúti SE (U-16) – Szilády RFC (U-16)

 

2019. 11. 10. vasárnap

09.00 V. Bozsik Torna az U-11 és U-13 részére
Helyszín : Kiskunhalas 09.00

10.00 Bordányi SK U-19 (női) – Szilády RFC U-19 (női)
Helyszín : Bordány 10.00

V. Dunamenti Iskola Liga Gödöllő 12.40 – 13.20
12.40 Szilády RFC (2012) – Bp. Honvéd (2012)
12.40 Szilády RFC (2011) – BP. Honvéd (2011)

13.20 Szilády RFC (2012) – FTC (2012)
13.20 Szilády RFC (2011) – FTC (2011)

RFC 100 x 141 80 x 113

 


Szilády RFC (U-16) – Érsekcsanádi SE (U-16) 2-2

Gólszerzők: Gilányi Áron (1), Sörös Levente Balázs (1)

 

Soros Levente

 

A bővebben gomb alatt további információk a hétvégi eseményekről

RFC 100 x 141 80 x 113

2019. 10. 30. szerda

10.00 Szilády RFC (U-16) – Érsekcsanádi SE (U-16)

Tápiószentmárton Bartók Béla u. U-17-es Futsal Bajnoki mérkőzés
17.30 Startolunk SE (U-17) futsal – Szilády RFC (U-17) futsal

 

2019. 11. 02. szombat

10.00 Békéscsaba NLSC (női U-19) - Szilády RFC (női U-19)
Helyszín: Székkutas sportpálya

13.00 Szilády RFC (U-16) – Jánoshalmi FC (U-16)
Helyszín: Kiskunhalas

 

RFC 100 x 141 80 x 113

 

Békéscsaba UFC (U-13) - Szilády RFC (U-13) 0-6

Góllövők: Vizi Áron (2), Gszelmann Tamás (1),
Nagy Zsombor Bendegúz (1)

Békéscsaba UFC (U-12) - Szilády RFC (U-12) 0-2

Góllövő: Gáspár Zalán (2)

labdavonal2

 

Bácsbokodi SK (U-16) - Szilády RFC (U-16) 0-16

Góllövők: Sörös Levente Balázs (2), Molnár Barna (2),
Németh Gergő (4), Izsó Ferenc (1), Szuromi Vajk Ádám (3),
Gilányi Áron (2), Erdei Márk (1), Busa Roland (öngól)

RFC 100 x 141 80 x 113

 

2019.10.25. péntek

15.00 UFC Békéscsaba (U-13) - Szilády RFC (U-13)
15.00 UFC Békéscsaba (U-12) - Szilády RFC (U-12)

 

2019.10.26. szombat

10.00 Bácsbokod (U-16) - Szilády RFC (U-16)

 

2019.10.27. Vasárnap


Dunamenti Iskola Gyermek Liga VI - VII. forduló

12.00 Szilády RFC (2009) - MOL VIDI (2009)
12.00 Szilády RFC (2010) - MOL VIDI (2010)

12.50 Szilády RFC (2009) – UTE (2009)
12.50 Szilády RFC (2010) – UTE (2010)

 

14.30 Szilády RFC (női U-19) – Mocorgó SE (U-19)
Helyszín : Pusztamérges

 

10.00 III. Bozsik Fesztivál az U-7 és U-9 –es csapataink részére
Helyszín: Kiskunhalas